Aktuality ZŠ

Pátek 25.5.2018
Naše dívky vybojovaly ZLATO v republikovém finále v minikopané v Uherském Hradišti.

Děti z 1. A a MŠ vyjíždějí (14:15) z Janských Lázní.
Autobus je v Jaroměři (15:05). Bude malé zpoždění.
Opatovice (15:30).
Staré Hradiště 15:38.

Čtvrtek 10.5.2018
Děvčata postupují na republikové finále v minikopané !!!
Ve dvojzápase dnes v rámci kvalifikace na republiku porazily celkovým skóre 17:0 ZŠ Batelov a můžou se tak těšit na finálový turnaj, který proběhne 24.-25.5.2018 v Uherském Hradišti.
Všem děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Čtvrtek 3.5.2018
Do okresního kola McDonald's cupu se podařilo postoupit našemu týmu z 5. A doplněných dvěma děvčaty ze 4. A. Ze šesti zápasů jsme 5x zvítězili a spolu s Dubinou postoupili v konkurenci 12 škol do dalších bojů. Všem žákům a žákyním děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Byl vložen měsíční plán práce na květen 2018 .

Čtvrtek 26.4.2018
Ve čtvrtek 26.4. se vybraní žáci 1. stupně zúčastnili Štafetového poháru na Dukle. I když nám medailová umístění utekla o vlásek, i 4. místa byla velkým úspěchem.
Všichni závodníci i závodnice zaslouží velkou pochvalu.

Na zák|adě § 24 odst. 2 č.56112004 Sb., školského zákona a § 2 odst. 5 vyhlášky č. 1612005 Sb., o organizaci školního roku oznamuji, že ze závažných organizačních a technických důvodů je vyhlášeno Ředitelské volno dne 7. května 2018.
Provoz školní družiny bude přerušen.
Provoz mateřské školy bude přerušen.
Štolní jídelna nevaří.

Úterý 24.4.2018
V pondělí 23.4. se na atletickém stadionu v Pardubicích na Dukle utkalo 8 škol v kategorii mladších žáků a žákyň v okresním kole Poháru Rozhlasu. Naši chlapci obsadili výborné druhé místo , děvčata brala krásné bronzové medaile. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Pondělí 23.4.2018
V úterý 24.4. se na atletickém stadionu v Pardubicích na Dukle utkalo 10 škol v kategorii starších žáků a žákyň v okresním kole 50. ročníku Poháru Rozhlasu. Naši starší chlapci obsadili, stejně jako mladší, fantastické druhé místo , děvčata po vzoru mladších spolužaček brala také bronzové medaile. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.