Aktuality ZŠ

Čtvrtek 21.2.2019
Ve dnech 3. a 4. dubna vždy od 13 hod do 18 hod bude probíhat zápis do 1. třídy. Byla zveřejněna kritéria:


Úterý 12.2.2019
Byl vložen měsíční plán práce na únor 2019. 

Úterý 12.2.2019
Z organizačních důvodů je Školský ples zrušen. 

Pondělí 21.1.2019
ZŠ Pardubice - Ohrazenice srdečně zve předškolní děti do kurzu Předškoláček.
Děti se seznámí s vyučujícími I. stupně, se školním prostředím. Navštíví různé učebny a vyzkouší si také různé výukové činnosti pod vedením vyučujících. 


Středa 16.1.2019
Ve dnech 21. - 24. ledna 2019 budou probíhat dny otevřených dveří prostor ZŠ a ŠD. Každý den od 8 do 17 hodin.


Čtvrtek 3.1.2019
Byl vložen plán práce na měsíc leden 2019.

Úterý 18.12.2018
Dne 13.12.2018 zvítězily žákyně 6. a 7. tříd ZŠ Pardubice-Ohrazenice v okresním kole florbalu

Pondělí 10.12.2018
V úterý 4. 12. 2O18 obhájily také naše mladší dívky na turnaji v Heřmanově Městci titul mistryň republiky ve školním futsale !!!

Úterý 4.12.2018
V pátek 3O. 11. 2O18 obhájily naše starší dívky na turnaji v Heřmanově Městci titul mistryň republiky ve Školské futsalové lize !!!
Děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme.
Natka Minářová získala cenu pro nejlepší hráčku turnaje !
Fotografie jsou uloženy ve fotogalerii

Úterý 4.12.2018
Byl vložen měsíční plán práce na prosinec 2018.

Učitelé

Výchovné poradenství

Výchovná poradkyně: Mgr. Jana Jiroušková - konzultace: pondělí 13:30 - 14:15, po předchozí domluvě.

Školní metodik prevence: Mgr. Iva Hemerková, schůzky dle individuální domluvy.

Třídy a třídní učitelé


Třídy a třídní učitelé

I.A

Mgr. Hana Merclová 

VII.A Mgr. Jaroslav Matějka

II.A

Mgr. Iva Šebková
VII.B Daniel Šmatera 

III.A

Mgr. Iva Hemerková
VIII.A Mgr. Jana Jiroušková

IV.A

Mgr. Hana Posledníková 
VIII.B Mgr. Gabriela Floriánová

V.A

Mgr. Adéla Kozáková 
VIII.C Mgr. Kamil Kozák 

VI.A

Mgr. Milan Němec 

IX.A

Mgr. Hana Karanská
VI.B Mgr. Petra Kulhánková

IX.B

Mgr. Jaroslava Tihlaříková

Vyučující bez třídnictví:

Mgr. Sylvie Harvánková
Mgr. Kateřina Havlíčková 
Mgr. Lidmila Hurdová
Ing. Milan Kudrnáč 
Miroslav Jirka – trenér sport. tříd
Jaromíra Jurišová – pedag. asistentka 
Ladislav Matras – trenér sport. tříd 
Mgr. Jana Němečková
Mgr. Miroslav Štichauer– trenér sport. tříd
Ing. Jana Terčová – pedag. asistentka 
Monika Tichá – pedag. asistentka
Ondřej Tichý

Konzultační hodiny

 

den

od - do hodin
Florianová Gabriela úterý 7:00 - 7: 45

Harvánková Sylvie 

čtvrtek 15:55 - 16:40

Havlíčková Kateřina

středa 13:30 - 14:15

Hemerková Iva

středa 7:00 - 7:45 

Hurdová Lidmila

pondělí 13:30 - 14:15 

Jirka Miroslav

středa 7:00 - 7:45 

Jiroušková Jana

pondělí 13:30 - 14:15 

Karanská Hana

čtvrtek 13:30 - 14:15 

Kozák Kamil

středa 15:00 - 15:45 

Kozáková Adéla

čtvrtek  14:15 - 15:00

Krejčířová Katarína

pondělí 14:15 - 15:00

Kulhánková Petra

středa 13:30 - 14:15 

Matějka Jaroslav

pondělí  12:35 - 13:20 

Merclová Hana 

úterý 11:45 - 12:30

Němec Milan

úterý 7:00 - 7:45 

Němečková Jana

středa 15:00 - 15:45 

Posledníková Hana

středa 7:00 - 7:45 

Slabá Romana

pondělí 14:00 - 14:45 

Stejskal František

pondělí 14:00 - 14:45  

Šebková Iva

středa 11:45 - 12:30  

Šmatera Daniel

středa 13:30 - 14:15 

Štichauer Miroslav 

středa 7:00 - 7:45 

Tichý Ondřej

 středa   7:00 - 7:45 

Tihlaříková Jaroslava

středa 
7:00 - 7:45  
     

Návštěvu je nutné dohodnout s vyučujícím předem telefonicky
(kancelář: 466 415 676) nebo pomocí e-mailu vyučujícího.

 

KomenskýZŠ Pardubice-Ohrazenice
Trnovská 159
Pardubice-Ohrazenice
533 53

 

Kalendář

«  
  »
P Ú S Č P S N
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Anketa

Jste spokojení se stravováním a jídelníčkem ve školní jídelně?: