Aktuality ZŠ

Středa 17.4.2019
Dnes proběhlo na ZŠ Beneš. nám. OKRESNÍ KOLO v ATLETICKÉM TROJBOJI žáků 5. tříd.
Naše družstvo ve složení: Petr Bohuněk, Dominik Schejbal, Kamila Kozáková a Lucie Kubátová se umístilo na krásném 3. místě ze 6 startujících škol. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. 


Pondělí 15.4.2019
Změna jídelníčku: Oběd plánovaný na 16. 4. se bude vařit 17. 4. 2019 a naopak. 

Pátek 12.4.2019
Bylo vloženo rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání. 



Čtvrtek 11.4.2019
Ve dnech 2. - 3. května 2019 bylo vyhlášeno Ředitelské volno. 


Úterý 9.4.2019
ZŠ PADRUBICE - OHRAZENICE ZVE DĚTI, ŽÁKY, RODIČE, PRARODIČE A VŠECHNY PŘÁTELE ŠKOLY NA VELIKONOČNÍ VÍTÁNÍ JARA v pondělí 15. dubna 2019 v době od 15 do 18 hodin.

Středa 3.4.2019
Byl vložen měsíční plán práce na duben 2019.

Pondělí 18.3.2019
Z důvodu přerušení dodávky elektřiny školní jídelna v uvedený termín nevaří.


Pondělí 4.3.2019
Byl vložen plán práce na březen 2019.

Čtvrtek 21.2.2019
Ve dnech 3. a 4. dubna vždy od 13 hod do 18 hod bude probíhat zápis do 1. třídy. Byla zveřejněna kritéria:


Úterý 12.2.2019
Byl vložen měsíční plán práce na únor 2019. 

Učitelé

Výchovné poradenství

Výchovná poradkyně: Mgr. Jana Jiroušková - konzultace: pondělí 13:30 - 14:15, po předchozí domluvě.

Školní metodik prevence: Mgr. Iva Hemerková, schůzky dle individuální domluvy.

Třídy a třídní učitelé


Třídy a třídní učitelé

I.A

Mgr. Hana Merclová 

VII.A Mgr. Jaroslav Matějka

II.A

Mgr. Iva Šebková
VII.B Daniel Šmatera 

III.A

Mgr. Iva Hemerková
VIII.A Mgr. Jana Jiroušková

IV.A

Mgr. Hana Posledníková 
VIII.B Mgr. Gabriela Floriánová

V.A

Mgr. Adéla Kozáková 
VIII.C Mgr. Kamil Kozák 

VI.A

Mgr. Milan Němec 

IX.A

Mgr. Hana Karanská
VI.B Mgr. Petra Kulhánková

IX.B

Mgr. Jaroslava Tihlaříková

Vyučující bez třídnictví:

Mgr. Sylvie Harvánková
Mgr. Kateřina Havlíčková 
Mgr. Lidmila Hurdová
Miroslav Jirka – trenér sport. tříd
Jaromíra Jurišová – pedag. asistentka 
Ladislav Matras – trenér sport. tříd 
Mgr. Jana Němečková
Mgr. Miroslav Štichauer– trenér sport. tříd
Ing. Jana Terčová – pedag. asistentka 
Monika Tichá – pedag. asistentka
Ondřej Tichý

Konzultační hodiny

 

den

od - do hodin
Florianová Gabriela úterý 7:00 - 7: 45

Harvánková Sylvie 

čtvrtek 15:55 - 16:40

Havlíčková Kateřina

středa 13:30 - 14:15

Hemerková Iva

středa 7:00 - 7:45 

Hurdová Lidmila

pondělí 13:30 - 14:15 

Jirka Miroslav

středa 7:00 - 7:45 

Jiroušková Jana

pondělí 13:30 - 14:15 

Karanská Hana

čtvrtek 13:30 - 14:15 

Kozák Kamil

středa 15:00 - 15:45 

Kozáková Adéla

čtvrtek  14:15 - 15:00

Kudrnáč Milan

čtvrtek 7:00 - 7:45

Kulhánková Petra

středa 13:30 - 14:15 

Matějka Jaroslav

pondělí  12:35 - 13:20 

Merclová Hana 

úterý 11:45 - 12:30

Němec Milan

úterý 7:00 - 7:45 

Němečková Jana

středa 15:00 - 15:45 

Posledníková Hana

středa 7:00 - 7:45 

Slabá Romana

pondělí 14:00 - 14:45 

Stejskal František

pondělí 14:00 - 14:45  

Šebková Iva

středa 11:45 - 12:30  

Šmatera Daniel

středa 13:30 - 14:15 

Štichauer Miroslav 

středa 7:00 - 7:45 

Tichý Ondřej

 středa   7:00 - 7:45 

Tihlaříková Jaroslava

středa 
7:00 - 7:45  
     
     
Výchovný poradce pondělí 13:30 - 14:15
Psycholog pondělí 8:00 - 14:00

čtvrtek 8:00 - 14:00
     

Návštěvu je nutné dohodnout s vyučujícím předem telefonicky
(kancelář: 466 415 676) nebo pomocí e-mailu vyučujícího.

 

KomenskýZŠ Pardubice-Ohrazenice
Trnovská 159
Pardubice-Ohrazenice
533 53

 

Kalendář

«  
  »
P Ú S Č P S N
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Anketa

Jste spokojení se stravováním a jídelníčkem ve školní jídelně?: