Aktuality ZŠ

Středa 22.1.2020
Ve středu 22. ledna 2020 proběhl turnaj v basketbalu 1. a 2. tříd na Dukle. 
Naši žáci obsadili pěkné třetí místo. 


Čtvrtek 12.12.2019
Ve středu 11. prosince 2019 proběhl turnaj v basketbalu 4. a 5. tříd na Dukle.
Naši žáci hráli tři zápasy a ve všech zvítězili. Umístili se tedy na prvním místě ve skupině. Všem děkujeme za reprezentaci školy. 



Pondělí 2.12.2019
Byl vložen měsíční plán práce na prosinec 2019.

Pondělí 18.11.2019
Vážení rodiče,

dovoluji si Vás oslovit v rámci spolupráce se Statutárním městem Pardubice a požádat Vás o vyplnění dotazníku, který je přílohou tohoto emailu. Jedná se o dotazníkové šetření sestavené pro účely tvorby koncepce školství SMP, což je dokument, který bude pro příští období určovat směr rozvoje našich mateřských, základních škol a školských zařízení.


Pátek 15.11.2019
Byly vloženy výsledky sběrového rána:


Pondělí 11.11.2019
Dne 12. 11. 2019 se oběd 2 nevaří z důvodu nízkého počtu přihlášených strávníků.

Středa 6.11.2019
Z důvodu přerušení dodávky elektrické energie dne 14. 11. 2019 bude výuka probíhat do 12.30 h, provoz ŠD omezen, ŠJ nevaří. 

Úterý 5.11.2019
Ve dnech 7. - 8. listopadu probíhají sběrové dny papíru na naší škole.


Pondělí 4.11.2019
Základní škola Pardubice-Ohrazenice se dne 6. listopadu 2019 nepřipojí k protestní stávce.

Vyučování dle rozvrhu, školní družina a stravování v běžném režimu. 


Pátek 1.11.2019
Byl vložen plán práce na měsíc listopad.

Třídy a třídní učitelé


Třídy a třídní učitelé

I. A

Mgr. Adéla Kozáková

VII.A  Mgr. Milan Němec 

I. B 

Mgr. Kateřina Havlíčková

VII.B Mgr. Petra Kulhánková 

II.A

Mgr. Hana Merclová 

VIII.A Mgr. Jaroslav Matějka

III.A

Mgr. Iva Šebková
VIII.B Daniel Šmatera 

IV. A 

Mgr. Iva Hemerková  VIII. C Bc. Adéla Hornová

V.A

Mgr. Hana Posledníková 
IX.A Mgr. Jana Jiroušková

VI.A

Bc. Tomáš Valda 
IX.B Mgr. Gabriela Floriánová

VI. B

Mgr. Hana Karanská 
IX.C Mgr. Kamil Kozák 

Vyučující bez třídnictví:


Mgr. Lidmila Hurdová
Miroslav Jirka – trenér sport. tříd
Jaromíra Jurišová – pedag. asistentka 
Bc. Olga Kantorová
Mgr. Štěpánka Krystková
Ladislav Matras – trenér sport. tříd 
Mgr. Jana Němečková
Mgr. Miroslav Štichauer– trenér sport. tříd
Ing. Jana Terčová – pedag. asistentka
Mgr. Jaroslava Tihlaříková  
Monika Tichá – pedag. asistentka
Ondřej Tichý – trenér sport. tříd 

KomenskýZŠ Pardubice-Ohrazenice
Trnovská 159
Pardubice-Ohrazenice
533 53

 

Kalendář

«  
  »
P Ú S Č P S N
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Anketa

Jste spokojení se stravováním a jídelníčkem ve školní jídelně?: