Aktuality ZŠ

Středa 3.4.2024
Ve středu 3.4.2024 se vítězové školního kola soutěže Mladý zemědělec - Eliška Brtková, Tereza Tesařová a Filip Jedlička z 8.C zúčastnili semifinále soutěže na Střední škole zemědělské a Vyšší odborné škole v Chrudimi.

Úterý 2.4.2024
Byl vložen měsíční plán práce na duben 2024.

Úterý 26.3.2024
Dne 6.4.2024 se naše škola zapojí do celostátní akce „Ukliďme Česko 2024". Jako každoročně ve spolupráci s Městským obvodem Pardubice VII.Sraz žáků, pedagogů, rodičů a přátel školy je v 8:45 u hl. budovy ZŠ Ohrazenice. Předpokládaný konec je ve 12:00.Pg dohled zajištěn.Pokud nás chcete podpořit v této akci, nahlaste svou účast před termínem konání u p. uč. Vlčka.

Pátek 22.3.2024
V pátek 22.3. se žáci zúčastnili turnaje ve florbalu, který pořádala HAGA PARDUBICE.

Úterý 19.3.2024
Ředitelé základních škol vyhlašují ZÁPIS do 1. ročníku základních škol

Čtvrtek 7.3.2024
V pondělí 25. března se na naší škole bude konat Velikonoční vítání jara. 


Pondělí 4.3.2024
Byl vložen měsíční plán práce na březen 2024.

Čtvrtek 8.2.2024
Žáci pardubických škol i letos vyrazili podpořit domácí florbalové družstvo Sokoli při SCHOOL MATCH 2024

Pátek 2.2.2024
Byl vložen měsíční plán práce na únor.

Pondělí 29.1.2024
V pondělí 29. ledna 2024 vybojovaly naše žákyně ze 7.A a 6.A bronzové medaile v republikovém finále Školské futsalové ligy.
Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. 


Konzultační hodiny

 

den

od - do hodin
Bartošová Veronika středa 7:00 - 7:45 
Bykova Svitlana  čtvrtek 7:00 - 7:45 
Cincibuch Patrik trenér po domluvě
Daněk Lukáš trenér 
 po domluvě 
Dohunek Ljudvik čtvrtek 15.00 - 15.45 
Florianová Gabriela pondělí 14:10 - 15:00 

Havlíčková Kateřina

pondělí 14:00 - 14:45

Hemerková Iva

pondělí 7:00 - 7:45 

Hurdová Lidmila

pondělí 13:30 - 14:30

Chauturová Iva

pondělí 12:30 - 13:20

Jezdinská Lenka

čtvrtek  13:30 - 14:30 

Jiroušková Jana

pondělí 12:30 - 13:20

Karanská Hana

pondělí 13:30 - 14:15  

Kluzová Zuzana

středa 7:00 - 7:45

Kozák Kamil

pondělí 7:55 - 8:45

Krystková Štěpánka 

pondělí  7:00 - 7: 45 

Kutíková Markéta

úterý 14:15 - 15:00

Merclová Hana 

úterý 7:00 - 7:45

Němec Milan

středa 7:00 - 7:45

Němečková Jana

pondělí 7:00 - 7:45

Povová Jana

středa   13:30 - 14:15

Slabá Romana

úterý 13:30 - 14:30

Stejskal František

pondělí 13:30 - 14:30 

Stříž Michal

pondělí 15:00 - 15:45

Šebková Iva

pondělí 12:35 - 13:20

Šmatera Daniel

čtvrtek 14:00 - 15:00

Tančynecová Leona

středa 12:35 - 13:20

Tichý Jiří

pondělí 7:00 - 7:45
Valda Tomáš  pondělí 7:00 - 7:45 
 Vlček Petr pondělí 14:00 - 14:45
 Vosáhlová Eva středa 7:00 - 7:45
     
     
Výchovný poradce pondělí 12:30 - 13.20
Školní psycholožka pondělí, úterý 8:00 - 16:00, 8:00 - 12:00 
 Speciální pedagog pátek 7:30 - 15:00
 

     

Návštěvu je nutné dohodnout s vyučujícím PŘEDEM telefonicky
(kancelář: 466 415 676) nebo pomocí e-mailu vyučujícího.

 

KomenskýZŠ Pardubice-Ohrazenice
Trnovská 159
Pardubice-Ohrazenice
533 53

 

Kalendář

«  
  »
P Ú S Č P S N
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30