Aktuality ZŠ

Pondělí 18.11.2019
Vážení rodiče,

dovoluji si Vás oslovit v rámci spolupráce se Statutárním městem Pardubice a požádat Vás o vyplnění dotazníku, který je přílohou tohoto emailu. Jedná se o dotazníkové šetření sestavené pro účely tvorby koncepce školství SMP, což je dokument, který bude pro příští období určovat směr rozvoje našich mateřských, základních škol a školských zařízení.


Pátek 15.11.2019
Byly vloženy výsledky sběrového rána:


Pondělí 11.11.2019
Dne 12. 11. 2019 se oběd 2 nevaří z důvodu nízkého počtu přihlášených strávníků.

Středa 6.11.2019
Z důvodu přerušení dodávky elektrické energie dne 14. 11. 2019 bude výuka probíhat do 12.30 h, provoz ŠD omezen, ŠJ nevaří. 

Úterý 5.11.2019
Ve dnech 7. - 8. listopadu probíhají sběrové dny papíru na naší škole.


Pondělí 4.11.2019
Základní škola Pardubice-Ohrazenice se dne 6. listopadu 2019 nepřipojí k protestní stávce.

Vyučování dle rozvrhu, školní družina a stravování v běžném režimu. 


Pátek 1.11.2019
Byl vložen plán práce na měsíc listopad.

Středa 23.10.2019
Ve čtvrtek 31. října se bude od 16:30 konat Halloweenský podvečer:



Středa 16.10.2019
Chlapci zcela jasně přehráli kluci všechny soupeře a zaslouženě postoupili do krajského kola, které bude na začátku listopadu v Litomyšli.
Děvčata ve své soutěži skončila na 4. místě.
Děkujeme za vzornou reprezentaci školy všem žákům.
 


Úterý 1.10.2019

Konzultační hodiny

 

den

od - do hodin
Cincibuch Patrik středa 7:00 - 7:45
Florianová Gabriela čtvrtek  7:00 - 7:45 

Havlíčková Kateřina

čtvrtek 12:35 - 13:20 

Hemerková Iva

úterý 7:00 - 7:45  

Hornová Adéla

čtvrtek 13:20 - 14:05

Hurdová Lidmila

čtvrtek 13:20 - 14:05 

Jirka Miroslav

středa 7:00 - 7:45  

Jiroušková Jana

pondělí 15:00 - 15:45 

Karanská Hana

čtvrtek 13:25 - 14:25 

Kozák Kamil

úterý 15:05 - 15:50 

Kozáková Adéla

středa 13:25 - 14:10 

Kulhánková Petra

středa 7:00 - 7:45  

Matějka Jaroslav

středa 13:25 - 14:10 

Merclová Hana 

středa 12:30 - 13:15 

Němec Milan

pátek 7:00 - 7:45  

Němečková Jana

úterý 12:35-13:20 

Posledníková Hana

středa 7:00 - 7:45  

Povová Jana

středa 7:00 - 7:45 

Slabá Romana

pondělí 14:00 - 15:00 

Stejskal František

pondělí 14:00 - 15:00

Šebková Iva

čtvrtek 12:35 - 13:20

Šmatera Daniel

středa 13:25 - 14:25

Štichauer Miroslav 

čtvrtek 7:00 - 7:45  

Tihlaříková Jaroslava

čtvrtek 7:00 - 7:45  
Tichý Ondřej   středa  7:00 - 7:45 
Valda Tomáš pondělí 13:20 - 14:05
     
     
Výchovný poradce pondělí 15:00 - 15:45
Školní psycholožka  pondělí  7:30-16h  
   úterý    7:30-16h 
   středa  7-11h 
     

Návštěvu je nutné dohodnout s vyučujícím předem telefonicky
(kancelář: 466 415 676) nebo pomocí e-mailu vyučujícího.

 

KomenskýZŠ Pardubice-Ohrazenice
Trnovská 159
Pardubice-Ohrazenice
533 53

 

Kalendář

P Ú S Č P S N
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Anketa

Jste spokojení se stravováním a jídelníčkem ve školní jídelně?: