Úterý 26.3.2024
Dne 6.4.2024 se naše škola zapojí do celostátní akce „Ukliďme Česko 2024". Jako každoročně ve spolupráci s Městským obvodem Pardubice VII.Sraz žáků, pedagogů, rodičů a přátel školy je v 8:45 u hl. budovy ZŠ Ohrazenice. Předpokládaný konec je ve 12:00.Pg dohled zajištěn.Pokud nás chcete podpořit v této akci, nahlaste svou účast před termínem konání u p. uč. Vlčka.

Úterý 19.3.2024
Ředitelé základních škol vyhlašují ZÁPIS do 1. ročníku základních škol

Čtvrtek 7.3.2024
V pondělí 25. března se na naší škole bude konat Velikonoční vítání jara.

Pondělí 4.3.2024
Byl vložen měsíční plán práce na březen 2024.

Čtvrtek 8.2.2024
Žáci pardubických škol i letos vyrazili podpořit domácí florbalové družstvo Sokoli při SCHOOL MATCH 2024

Pátek 2.2.2024
Byl vložen měsíční plán práce na únor.

Pondělí 29.1.2024
V pondělí 29. ledna 2024 vybojovaly naše žákyně ze 7.A a 6.A bronzové medaile v republikovém finále Školské futsalové ligy.
Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Pátek 19.1.2024
Od 6. února bude na naší škole probíhat kroužek Předškoláček pro děti, které se v příštím školním roce chystají do 1. třídy.

Pondělí 15.1.2024
Žáci 4. A odjeli na zimní školu v přírodě do Olešnice v Orlických horách na chatu Juráška. Jak se jim daří můžete sledovat pod tímto odkazem.

Pondělí 15.1.2024
Žáci 7. ročníku odjeli na lyžařský výcvikový kurz do Petříkova v Jeseníkách. Jak se jim daří můteže sledovat pod tímto odkazem.

Informace o provozu podatelny

Datum:
Čtvrtek 4.2.2021

Základní škola Pardubice–Ohrazenice

Informace o provozu podatelny na ZŠ Pardubice - Ohrazenice

a) Adresa:

Základní škola Pardubice - Ohrazenice, Trnovská 159, Pardubice, 533 53

b) Úřední hodiny

pondělí – pátek: 7.30 – 15.00 h

c) Elektronická adresa: www.zsohrazenice.cz; zs.ohrazenice@zsohrazenice.cz; sekretariat@zsohrazenice.cz

d) Identifikátor datové schránky:

ID datové schránky: eawfr44

e) Další možnosti elektronické komunikace:

nejsou

f) Přehled dalších datových formátů obsažených v datové zprávě

Datovými formáty přípustnými pro datové zprávy dodávané do datové schránky jsou:

*.PDF (dokument ve formátu Adobe Acrobat Reader®),

*.PDF/A (Portable Dokument Format for the Long-term Archiving),

*.XML (Extensible Markup Language Document),

*.FO/*.ZFO (602XML Filler dokument),

*.HTM, *.HTML (hypertextový dokument),

*.ODT (Open Document Text),

*.ODS (Open Document Spreadsheet),

*.ODP (Open Document Presentation),

*.TXT (prostý text),

*.RTF (dokument v textovém standardu RTF),

*.DOC/*.DOCX (dokument MS Word),

*.XLS/*.XLSX (dokument MS Excel),

*.PPT/*.PPTX (MS PowerPoint Presentation),

*.JPG/*.JPEG/*.JFIF (Joint Photographic Experts Group File Interchange Format),

*.PNG (Portable Network Graphics),

*.TIF/*.TIFF (Tagged Image File Format),

*.GIF (Graphics Interchange Format),

*.MPEGl/*.MPEG2 (Moving Picture Experts Group Phase 1/Phase 2),

*.WAV (Waveform Audio Format),

*.MP2/*.MP3 (MPEG-1 Audio Layer 2/Layer 3),

Maximální velikost datové zprávy dodávané do datové schránky je 10 MB.

Bezpečnost datové zprávy dodávané do datové schránky

Datová zpráva nesmí obsahovat škodlivý kód, který může poškodit informační systém datových schránek, údaj v něm obsažený nebo výpočetní techniku držitele datové schránky. Takovou datovou zprávu správce informačního systému datových schránek nepřijme k odeslání, stejně jako datovou zprávu, která není vytvořena v přípustném datovém formátu nebo která převyšuje svou velikost maximální stanovenou velikost.

g) Přehled přenosných technických nosičů dat, na kterých veřejnoprávní původce přijímá dokumenty v digitální podobě:

CD, DVD

h) Způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu nebo škodlivého kódu:

Lze-li z dokumentu, u kterého byl zjištěn chybný datový formát, nebo škodlivý kód, určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, vyrozumí podatelna odesílatele o zjištěné vadě dokumentu a stanoví další postup pro její odstranění. Nepodaří-li se veřejnoprávnímu původci ve spolupráci s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, veřejnoprávní původce dokument nezpracovává.

i) Důsledky doručení neúplného anebo poškozeného dokumentu v analogové podobě nebo dokumentu v digitální podobě

Je-li doručen dokument neúplný, či poškozený a lze-li z něj určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, vyrozumí podatelna odesílatele o zjištěné vadě dokumentu

s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, veřejnoprávní původce dokument nezpracovává. Dokument

v analogové podobě, který je neúplný nebo poškozený tak, že jej nelze zobrazit uživatelsky vnímatelným způsobem a současně z něj nelze určit, kdo jej odeslal, veřejnoprávní původce nezpracovává.

V Pardubicích – Ohrazenici dne 4. února 2021

Mgr. Bc. František Stejskal