Pátek 15.11.2019
Byly vloženy výsledky sběrového rána:

Pondělí 11.11.2019
Dne 12. 11. 2019 se oběd 2 nevaří z důvodu nízkého počtu přihlášených strávníků.

Středa 6.11.2019
Z důvodu přerušení dodávky elektrické energie dne 14. 11. 2019 bude výuka probíhat do 12.30 h, provoz ŠD omezen, ŠJ nevaří.

Úterý 5.11.2019
Ve dnech 7. - 8. listopadu probíhají sběrové dny papíru na naší škole.

Pondělí 4.11.2019
Základní škola Pardubice-Ohrazenice se dne 6. listopadu 2019 nepřipojí k protestní stávce.

Vyučování dle rozvrhu, školní družina a stravování v běžném režimu.

Pátek 1.11.2019
Byl vložen plán práce na měsíc listopad.

Středa 23.10.2019
Ve čtvrtek 31. října se bude od 16:30 konat Halloweenský podvečer:

Středa 16.10.2019
Chlapci zcela jasně přehráli kluci všechny soupeře a zaslouženě postoupili do krajského kola, které bude na začátku listopadu v Litomyšli.
Děvčata ve své soutěži skončila na 4. místě.
Děkujeme za vzornou reprezentaci školy všem žákům.

Úterý 1.10.2019

Sobota 28.9.2019
Ve čtvrtek 26.9. se naši žáci zúčastnili krajského kola v přespolním běhu ve Svitavách. Z okresního kola si účast vybojovali pouze chlapci v kategorii III. a IV. Tratě závodu vedli v krásném prostředí lesa u atletického stadionu ve Svitavách. Obě družstva vybojovala první místa, kdy se do výsledku započítávali čtyři nejlepší běžci družstva. Kluci si tím zajistili účast v celorepublikovém finále, které se uskuteční v Hradci Králové ve středu 17.10. Klukům gratulujeme a přejeme hodně štěstí ve finále.

Informace o provozu podatelny

Datum:
Čtvrtek 29.11.2018

Základní škola Pardubice–Ohrazenice

Informace o provozu podatelny na ZŠ Pardubice - Ohrazenice

a) Adresa:
Základní škola Pardubice - Ohrazenice, Trnovská 159, Pardubice, 533 53

b) Úřední hodiny
pondělí – pátek: 7.30 – 15.00 h

c) Elektronická adresa:
www.zsohrazenice.cz; zs.ohrazenice@tiscali.cz; sekretariat.zsohrazenice@seznam.cz

d) Identifikátor datové schránky:
ID datové schránky: eawfr44

e) Další možnosti elektronické komunikace:
nejsou

f) Přehled dalších datových formátů obsažených v datové zprávě
Datovými formáty přípustnými pro datové zprávy dodávané do datové schránky jsou:
*.PDF (dokument ve formátu Adobe Acrobat Reader®),
*.PDF/A (Portable Dokument Format for the Long-term Archiving),
*.XML (Extensible Markup Language Document),
*.FO/*.ZFO (602XML Filler dokument),
*.HTM, *.HTML (hypertextový dokument),
*.ODT (Open Document Text),
*.ODS (Open Document Spreadsheet),
*.ODP (Open Document Presentation),
*.TXT (prostý text),
*.RTF (dokument v textovém standardu RTF),
*.DOC/*.DOCX (dokument MS Word),
*.XLS/*.XLSX (dokument MS Excel),
*.PPT/*.PPTX (MS PowerPoint Presentation),
*.JPG/*.JPEG/*.JFIF (Joint Photographic Experts Group File Interchange Format),
*.PNG (Portable Network Graphics),
*.TIF/*.TIFF (Tagged Image File Format),
*.GIF (Graphics Interchange Format),
*.MPEGl/*.MPEG2 (Moving Picture Experts Group Phase 1/Phase 2),
*.WAV (Waveform Audio Format),
*.MP2/*.MP3 (MPEG-1 Audio Layer 2/Layer 3),
Maximální velikost datové zprávy dodávané do datové schránky je 10 MB.
Bezpečnost datové zprávy dodávané do datové schránky
Datová zpráva nesmí obsahovat škodlivý kód, který může poškodit informační systém datových schránek, údaj v něm obsažený nebo výpočetní techniku držitele datové schránky. Takovou datovou zprávu správce informačního systému datových schránek nepřijme k odeslání, stejně jako datovou zprávu, která není vytvořena v přípustném datovém formátu nebo která převyšuje svou velikost maximální stanovenou velikost.

g) Přehled přenosných technických nosičů dat, na kterých veřejnoprávní původce přijímá dokumenty v digitální podobě:
CD, DVD

h) Způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu nebo škodlivého kódu:
Lze-li z dokumentu, u kterého byl zjištěn chybný datový formát, nebo škodlivý kód, určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, vyrozumí podatelna odesílatele o zjištěné vadě dokumentu a stanoví další postup pro její odstranění. Nepodaří-li se veřejnoprávnímu původci ve spolupráci s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, veřejnoprávní původce dokument nezpracovává.

i) Důsledky doručení neúplného anebo poškozeného dokumentu v analogové podobě nebo dokumentu v digitální podobě
Je-li doručen dokument neúplný, či poškozený a lze-li z něj určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, vyrozumí podatelna odesílatele o zjištěné vadě dokumentu
s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, veřejnoprávní původce dokument nezpracovává. Dokument
v analogové podobě, který je neúplný nebo poškozený tak, že jej nelze zobrazit uživatelsky vnímatelným způsobem a současně z něj nelze určit, kdo jej odeslal, veřejnoprávní původce nezpracovává.

V Pardubicích – Ohrazenici dne 23. listopadu 2018

Mgr. Bc. František Stejskal

Jste spokojení se stravováním a jídelníčkem ve školní jídelně?: