Pondělí 13.9.2021
Do složky dokumenty pro rodiče byla vložena novela školního řádu a novela klasifikačního řádu.

Čtvrtek 9.9.2021
Informace pro školy a školská zařízení k provozu od 13.9.2021:

Čtvrtek 2.9.2021
Byl vložen měsíční plán práce na září 2021.

Úterý 31.8.2021

Úterý 24.8.2021
Pokyn ředitele školy k preventivnímu screeningovému testování je vložen v příloze této aktuality zvlášť pro 1. ročníky a zvlášť pro 2.-9.ročník.

Úterý 24.8.2021
Z důvodu „provozních porad" bude ve dnech 25. – 27. 8. 2021 škola pro veřejnost uzavřena. Otevřena bude dne 30. 8. 2021.

Úterý 10.8.2021
V příloze této zprávy jsou vloženy rozvrhy pro školní rok 2021/2022.

Informace o provozu podatelny

Datum:
Čtvrtek 4.2.2021

Základní škola Pardubice–Ohrazenice

Informace o provozu podatelny na ZŠ Pardubice - Ohrazenice

a) Adresa:

Základní škola Pardubice - Ohrazenice, Trnovská 159, Pardubice, 533 53

b) Úřední hodiny

pondělí – pátek: 7.30 – 15.00 h

c) Elektronická adresa: www.zsohrazenice.cz; zs.ohrazenice@zsohrazenice.cz; sekretariat@zsohrazenice.cz

d) Identifikátor datové schránky:

ID datové schránky: eawfr44

e) Další možnosti elektronické komunikace:

nejsou

f) Přehled dalších datových formátů obsažených v datové zprávě

Datovými formáty přípustnými pro datové zprávy dodávané do datové schránky jsou:

*.PDF (dokument ve formátu Adobe Acrobat Reader®),

*.PDF/A (Portable Dokument Format for the Long-term Archiving),

*.XML (Extensible Markup Language Document),

*.FO/*.ZFO (602XML Filler dokument),

*.HTM, *.HTML (hypertextový dokument),

*.ODT (Open Document Text),

*.ODS (Open Document Spreadsheet),

*.ODP (Open Document Presentation),

*.TXT (prostý text),

*.RTF (dokument v textovém standardu RTF),

*.DOC/*.DOCX (dokument MS Word),

*.XLS/*.XLSX (dokument MS Excel),

*.PPT/*.PPTX (MS PowerPoint Presentation),

*.JPG/*.JPEG/*.JFIF (Joint Photographic Experts Group File Interchange Format),

*.PNG (Portable Network Graphics),

*.TIF/*.TIFF (Tagged Image File Format),

*.GIF (Graphics Interchange Format),

*.MPEGl/*.MPEG2 (Moving Picture Experts Group Phase 1/Phase 2),

*.WAV (Waveform Audio Format),

*.MP2/*.MP3 (MPEG-1 Audio Layer 2/Layer 3),

Maximální velikost datové zprávy dodávané do datové schránky je 10 MB.

Bezpečnost datové zprávy dodávané do datové schránky

Datová zpráva nesmí obsahovat škodlivý kód, který může poškodit informační systém datových schránek, údaj v něm obsažený nebo výpočetní techniku držitele datové schránky. Takovou datovou zprávu správce informačního systému datových schránek nepřijme k odeslání, stejně jako datovou zprávu, která není vytvořena v přípustném datovém formátu nebo která převyšuje svou velikost maximální stanovenou velikost.

g) Přehled přenosných technických nosičů dat, na kterých veřejnoprávní původce přijímá dokumenty v digitální podobě:

CD, DVD

h) Způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu nebo škodlivého kódu:

Lze-li z dokumentu, u kterého byl zjištěn chybný datový formát, nebo škodlivý kód, určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, vyrozumí podatelna odesílatele o zjištěné vadě dokumentu a stanoví další postup pro její odstranění. Nepodaří-li se veřejnoprávnímu původci ve spolupráci s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, veřejnoprávní původce dokument nezpracovává.

i) Důsledky doručení neúplného anebo poškozeného dokumentu v analogové podobě nebo dokumentu v digitální podobě

Je-li doručen dokument neúplný, či poškozený a lze-li z něj určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, vyrozumí podatelna odesílatele o zjištěné vadě dokumentu

s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, veřejnoprávní původce dokument nezpracovává. Dokument

v analogové podobě, který je neúplný nebo poškozený tak, že jej nelze zobrazit uživatelsky vnímatelným způsobem a současně z něj nelze určit, kdo jej odeslal, veřejnoprávní původce nezpracovává.

V Pardubicích – Ohrazenici dne 4. února 2021

Mgr. Bc. František Stejskal