Čtvrtek 21.2.2019
Ve dnech 3. a 4. dubna vždy od 13 hod do 18 hod bude probíhat zápis do 1. třídy. Byla zveřejněna kritéria:

Úterý 12.2.2019
Byl vložen měsíční plán práce na únor 2019.

Úterý 12.2.2019
Z organizačních důvodů je Školský ples zrušen.

Pondělí 21.1.2019
ZŠ Pardubice - Ohrazenice srdečně zve předškolní děti do kurzu Předškoláček.
Děti se seznámí s vyučujícími I. stupně, se školním prostředím. Navštíví různé učebny a vyzkouší si také různé výukové činnosti pod vedením vyučujících.

Středa 16.1.2019
Ve dnech 21. - 24. ledna 2019 budou probíhat dny otevřených dveří prostor ZŠ a ŠD. Každý den od 8 do 17 hodin.

Čtvrtek 3.1.2019
Byl vložen plán práce na měsíc leden 2019.

Úterý 18.12.2018
Dne 13.12.2018 zvítězily žákyně 6. a 7. tříd ZŠ Pardubice-Ohrazenice v okresním kole florbalu

Pondělí 10.12.2018
V úterý 4. 12. 2O18 obhájily také naše mladší dívky na turnaji v Heřmanově Městci titul mistryň republiky ve školním futsale !!!

Úterý 4.12.2018
V pátek 3O. 11. 2O18 obhájily naše starší dívky na turnaji v Heřmanově Městci titul mistryň republiky ve Školské futsalové lize !!!
Děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme.
Natka Minářová získala cenu pro nejlepší hráčku turnaje !
Fotografie jsou uloženy ve fotogalerii

Úterý 4.12.2018
Byl vložen měsíční plán práce na prosinec 2018.

Informace o provozu podatelny

Datum:
Středa 31.5.2017

ZŠ a MŠ Pardubice –Ohrazenice

Informace o provozu podatelny na ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice

a)    Adresa:
ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice, Trnovská 159, Pardubice, 533 53

b)     Úřední hodiny
pondělí – pátek: 7.30 – 15.00 h

c)    Elektronická adresa:
www.zsohrazenice.cz; zs.ohrazenice@tiscali.cz; sekretariat.zsohrazenice@seznam.cz

d)    Identifikátor datové schránky:
ID datové schránky: eawfr44

e)    Další možnosti elektronické komunikace:
nejsou

f)    Přehled dalších datových formátů obsažených v datové zprávě
Datovými formáty přípustnými pro datové zprávy dodávané do datové schránky jsou:
*.PDF (dokument ve formátu Adobe Acrobat Reader®),
*.PDF/A (Portable Dokument Format for the Long-term Archiving),
*.XML (Extensible Markup Language Document),
*.FO/*.ZFO (602XML Filler dokument),
*.HTM, *.HTML (hypertextový dokument),
*.ODT (Open Document Text),
*.ODS (Open Document Spreadsheet),
*.ODP (Open Document Presentation),
*.TXT (prostý text),
*.RTF (dokument v textovém standardu RTF),
*.DOC/*.DOCX (dokument MS Word),
*.XLS/*.XLSX (dokument MS Excel),
*.PPT/*.PPTX (MS PowerPoint Presentation),
*.JPG/*.JPEG/*.JFIF (Joint Photographic Experts Group File Interchange Format),
*.PNG (Portable Network Graphics),
*.TIF/*.TIFF (Tagged Image File Format),
*.GIF (Graphics Interchange Format),
*.MPEGl/*.MPEG2 (Moving Picture Experts Group Phase 1/Phase 2),
*.WAV (Waveform Audio Format),
*.MP2/*.MP3 (MPEG-1 Audio Layer 2/Layer 3),
Maximální velikost datové zprávy dodávané do datové schránky je 10 MB.
Bezpečnost datové zprávy dodávané do datové schránky
Datová zpráva nesmí obsahovat škodlivý kód, který může poškodit informační systém datových schránek, údaj v něm obsažený nebo výpočetní techniku držitele datové schránky. Takovou datovou zprávu správce informačního systému datových schránek nepřijme k odeslání, stejně jako datovou zprávu, která není vytvořena v přípustném datovém formátu nebo která převyšuje svou velikost maximální stanovenou velikost.

g)    Přehled přenosných technických nosičů dat, na kterých veřejnoprávní původce přijímá dokumenty v digitální podobě:
CD, DVD

h)    Způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu nebo škodlivého kódu:
Lze-li z dokumentu, u kterého byl zjištěn chybný datový formát, nebo škodlivý kód,  určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, vyrozumí podatelna odesílatele o zjištěné vadě dokumentu a stanoví další postup pro její odstranění. Nepodaří-li se veřejnoprávnímu původci ve spolupráci s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, veřejnoprávní původce dokument nezpracovává.

i)     Důsledky doručení neúplného anebo poškozeného dokumentu v analogové podobě nebo dokumentu v digitální podobě
Je-li doručen dokument neúplný, či poškozený a lze-li z něj určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, vyrozumí podatelna odesílatele o zjištěné vadě dokumentu a stanoví další postup pro její odstranění. Nepodaří-li se veřejnoprávnímu původci ve spolupráci s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, veřejnoprávní původce dokument nezpracovává. Dokument v analogové podobě, který je neúplný nebo poškozený tak, že jej nelze zobrazit uživatelsky vnímatelným způsobem a současně z něj nelze určit, kdo jej odeslal, veřejnoprávní původce nezpracovává.

V Pardubicích – Ohrazenici dne 30. května 2017

Mgr. Bc. František Stejskal

»

Jste spokojení se stravováním a jídelníčkem ve školní jídelně?: