Úterý 29.11.2022
Děvčata 8.-9. roč. se právě vrací z Prahy s postupem do lednového superfinále Školské futsalové ligy 9.

Pondělí 28.11.2022
Žáci z 1. stupně dnes uvítali adventní čas pásmem vánočních písní a koled u rozsvíceného stromečku v Ohrazenici.

Pondělí 28.11.2022
Naše žákyně 7. ročníků obhájily loňský titul v republikovém finále ve futsalu. Nejlepší hráčkou turnaje se stala Arina Paskarenko. Více fotografií je uloženo ve fotogalerii

Středa 23.11.2022
Byly zveřejněny výsledky svěrových dní:

Pondělí 21.11.2022
Dne 18. 10. 2022 jsme navštívili Střední průmyslovou školu potravinářství a služeb v Pardubicích.

Pondělí 21.11.2022
Dne 10.11.2022 se žákyně naší školy zúčastnily okrskového kola ve florbalu a ve složení : Kozáková, Sisková, Malinská (9.r), Kakrdová, Dytrtová, Linhartová, Fejfarová (8.r) a Tesařová (7.r) vybojovaly postup do kola okresního, které se uskuteční 1.12.2022. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k postupu do dalšího kola.

Pátek 11.11.2022
Dne 18. listopadu 2022 je vyhlášeno ředitelské volno.

Pátek 4.11.2022
Ve dnech 10. a 11. listopadu 2022 proběhnou na naší škole SBĚROVÉ DNY.

Úterý 1.11.2022

Středa 19.10.2022
Naše škola pořádá Adventní zájezd do Drážďan pro žáky II. stupně.

Informace o provozu podatelny

Datum:
Čtvrtek 4.2.2021

Základní škola Pardubice–Ohrazenice

Informace o provozu podatelny na ZŠ Pardubice - Ohrazenice

a) Adresa:

Základní škola Pardubice - Ohrazenice, Trnovská 159, Pardubice, 533 53

b) Úřední hodiny

pondělí – pátek: 7.30 – 15.00 h

c) Elektronická adresa: www.zsohrazenice.cz; zs.ohrazenice@zsohrazenice.cz; sekretariat@zsohrazenice.cz

d) Identifikátor datové schránky:

ID datové schránky: eawfr44

e) Další možnosti elektronické komunikace:

nejsou

f) Přehled dalších datových formátů obsažených v datové zprávě

Datovými formáty přípustnými pro datové zprávy dodávané do datové schránky jsou:

*.PDF (dokument ve formátu Adobe Acrobat Reader®),

*.PDF/A (Portable Dokument Format for the Long-term Archiving),

*.XML (Extensible Markup Language Document),

*.FO/*.ZFO (602XML Filler dokument),

*.HTM, *.HTML (hypertextový dokument),

*.ODT (Open Document Text),

*.ODS (Open Document Spreadsheet),

*.ODP (Open Document Presentation),

*.TXT (prostý text),

*.RTF (dokument v textovém standardu RTF),

*.DOC/*.DOCX (dokument MS Word),

*.XLS/*.XLSX (dokument MS Excel),

*.PPT/*.PPTX (MS PowerPoint Presentation),

*.JPG/*.JPEG/*.JFIF (Joint Photographic Experts Group File Interchange Format),

*.PNG (Portable Network Graphics),

*.TIF/*.TIFF (Tagged Image File Format),

*.GIF (Graphics Interchange Format),

*.MPEGl/*.MPEG2 (Moving Picture Experts Group Phase 1/Phase 2),

*.WAV (Waveform Audio Format),

*.MP2/*.MP3 (MPEG-1 Audio Layer 2/Layer 3),

Maximální velikost datové zprávy dodávané do datové schránky je 10 MB.

Bezpečnost datové zprávy dodávané do datové schránky

Datová zpráva nesmí obsahovat škodlivý kód, který může poškodit informační systém datových schránek, údaj v něm obsažený nebo výpočetní techniku držitele datové schránky. Takovou datovou zprávu správce informačního systému datových schránek nepřijme k odeslání, stejně jako datovou zprávu, která není vytvořena v přípustném datovém formátu nebo která převyšuje svou velikost maximální stanovenou velikost.

g) Přehled přenosných technických nosičů dat, na kterých veřejnoprávní původce přijímá dokumenty v digitální podobě:

CD, DVD

h) Způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu nebo škodlivého kódu:

Lze-li z dokumentu, u kterého byl zjištěn chybný datový formát, nebo škodlivý kód, určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, vyrozumí podatelna odesílatele o zjištěné vadě dokumentu a stanoví další postup pro její odstranění. Nepodaří-li se veřejnoprávnímu původci ve spolupráci s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, veřejnoprávní původce dokument nezpracovává.

i) Důsledky doručení neúplného anebo poškozeného dokumentu v analogové podobě nebo dokumentu v digitální podobě

Je-li doručen dokument neúplný, či poškozený a lze-li z něj určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, vyrozumí podatelna odesílatele o zjištěné vadě dokumentu

s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, veřejnoprávní původce dokument nezpracovává. Dokument

v analogové podobě, který je neúplný nebo poškozený tak, že jej nelze zobrazit uživatelsky vnímatelným způsobem a současně z něj nelze určit, kdo jej odeslal, veřejnoprávní původce nezpracovává.

V Pardubicích – Ohrazenici dne 4. února 2021

Mgr. Bc. František Stejskal