Pátek 25.5.2018
Naše dívky vybojovaly ZLATO v republikovém finále v minikopané v Uherském Hradišti.

Pátek 25.5.2018
Děti z 1. A a MŠ vyjíždějí (14:15) z Janských Lázní.
Autobus je v Jaroměři (15:05). Bude malé zpoždění.
Opatovice (15:30).
Staré Hradiště 15:38.

Čtvrtek 10.5.2018
Děvčata postupují na republikové finále v minikopané !!!
Ve dvojzápase dnes v rámci kvalifikace na republiku porazily celkovým skóre 17:0 ZŠ Batelov a můžou se tak těšit na finálový turnaj, který proběhne 24.-25.5.2018 v Uherském Hradišti.
Všem děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Čtvrtek 3.5.2018
Do okresního kola McDonald's cupu se podařilo postoupit našemu týmu z 5. A doplněných dvěma děvčaty ze 4. A. Ze šesti zápasů jsme 5x zvítězili a spolu s Dubinou postoupili v konkurenci 12 škol do dalších bojů. Všem žákům a žákyním děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Čtvrtek 3.5.2018
Byl vložen měsíční plán práce na květen 2018 .

Čtvrtek 26.4.2018
Ve čtvrtek 26.4. se vybraní žáci 1. stupně zúčastnili Štafetového poháru na Dukle. I když nám medailová umístění utekla o vlásek, i 4. místa byla velkým úspěchem.
Všichni závodníci i závodnice zaslouží velkou pochvalu.

Čtvrtek 26.4.2018
Na zák|adě § 24 odst. 2 č.56112004 Sb., školského zákona a § 2 odst. 5 vyhlášky č. 1612005 Sb., o organizaci školního roku oznamuji, že ze závažných organizačních a technických důvodů je vyhlášeno Ředitelské volno dne 7. května 2018.
Provoz školní družiny bude přerušen.
Provoz mateřské školy bude přerušen.
Štolní jídelna nevaří.

Úterý 24.4.2018
V pondělí 23.4. se na atletickém stadionu v Pardubicích na Dukle utkalo 8 škol v kategorii mladších žáků a žákyň v okresním kole Poháru Rozhlasu. Naši chlapci obsadili výborné druhé místo , děvčata brala krásné bronzové medaile. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Pondělí 23.4.2018
V úterý 24.4. se na atletickém stadionu v Pardubicích na Dukle utkalo 10 škol v kategorii starších žáků a žákyň v okresním kole 50. ročníku Poháru Rozhlasu. Naši starší chlapci obsadili, stejně jako mladší, fantastické druhé místo , děvčata po vzoru mladších spolužaček brala také bronzové medaile. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Úterý 10.4.2018
Ve dnech 18. a 19. dubna 2018 bude probíhat zápis do 1. třídy vždy od 13 do 18 hodin.

Informace o provozu podatelny

Datum:
Středa 31.5.2017

ZŠ a MŠ Pardubice –Ohrazenice

Informace o provozu podatelny na ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice

a)    Adresa:
ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice, Trnovská 159, Pardubice, 533 53

b)     Úřední hodiny
pondělí – pátek: 7.30 – 15.00 h

c)    Elektronická adresa:
www.zsohrazenice.cz; zs.ohrazenice@tiscali.cz; sekretariat.zsohrazenice@seznam.cz

d)    Identifikátor datové schránky:
ID datové schránky: eawfr44

e)    Další možnosti elektronické komunikace:
nejsou

f)    Přehled dalších datových formátů obsažených v datové zprávě
Datovými formáty přípustnými pro datové zprávy dodávané do datové schránky jsou:
*.PDF (dokument ve formátu Adobe Acrobat Reader®),
*.PDF/A (Portable Dokument Format for the Long-term Archiving),
*.XML (Extensible Markup Language Document),
*.FO/*.ZFO (602XML Filler dokument),
*.HTM, *.HTML (hypertextový dokument),
*.ODT (Open Document Text),
*.ODS (Open Document Spreadsheet),
*.ODP (Open Document Presentation),
*.TXT (prostý text),
*.RTF (dokument v textovém standardu RTF),
*.DOC/*.DOCX (dokument MS Word),
*.XLS/*.XLSX (dokument MS Excel),
*.PPT/*.PPTX (MS PowerPoint Presentation),
*.JPG/*.JPEG/*.JFIF (Joint Photographic Experts Group File Interchange Format),
*.PNG (Portable Network Graphics),
*.TIF/*.TIFF (Tagged Image File Format),
*.GIF (Graphics Interchange Format),
*.MPEGl/*.MPEG2 (Moving Picture Experts Group Phase 1/Phase 2),
*.WAV (Waveform Audio Format),
*.MP2/*.MP3 (MPEG-1 Audio Layer 2/Layer 3),
Maximální velikost datové zprávy dodávané do datové schránky je 10 MB.
Bezpečnost datové zprávy dodávané do datové schránky
Datová zpráva nesmí obsahovat škodlivý kód, který může poškodit informační systém datových schránek, údaj v něm obsažený nebo výpočetní techniku držitele datové schránky. Takovou datovou zprávu správce informačního systému datových schránek nepřijme k odeslání, stejně jako datovou zprávu, která není vytvořena v přípustném datovém formátu nebo která převyšuje svou velikost maximální stanovenou velikost.

g)    Přehled přenosných technických nosičů dat, na kterých veřejnoprávní původce přijímá dokumenty v digitální podobě:
CD, DVD

h)    Způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu nebo škodlivého kódu:
Lze-li z dokumentu, u kterého byl zjištěn chybný datový formát, nebo škodlivý kód,  určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, vyrozumí podatelna odesílatele o zjištěné vadě dokumentu a stanoví další postup pro její odstranění. Nepodaří-li se veřejnoprávnímu původci ve spolupráci s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, veřejnoprávní původce dokument nezpracovává.

i)     Důsledky doručení neúplného anebo poškozeného dokumentu v analogové podobě nebo dokumentu v digitální podobě
Je-li doručen dokument neúplný, či poškozený a lze-li z něj určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, vyrozumí podatelna odesílatele o zjištěné vadě dokumentu a stanoví další postup pro její odstranění. Nepodaří-li se veřejnoprávnímu původci ve spolupráci s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, veřejnoprávní původce dokument nezpracovává. Dokument v analogové podobě, který je neúplný nebo poškozený tak, že jej nelze zobrazit uživatelsky vnímatelným způsobem a současně z něj nelze určit, kdo jej odeslal, veřejnoprávní původce nezpracovává.

V Pardubicích – Ohrazenici dne 30. května 2017

Mgr. Bc. František Stejskal

KomenskýZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice

Jak se Vám líbí nové webové stránky Mateřské školy Žirafík?: