Čtvrtek 20.1.2022

Čtvrtek 13.1.2022
Vážení rodiče,
byli jsme požádáni o předání informace:

Pátek 3.12.2021
Byl vložen dopis náměstka Jakuba Rychteckého rodičům k posílení kapacit PCR testování.

Čtvrtek 18.11.2021
Informace k preventivnímu screeningovému testování ve dnech 22. a 29. 11.2021.

Pátek 12.11.2021

Středa 3.11.2021
 Dne 11. a 12. listopadu 2021 proběhnou sběrové dny. Ve čtvrtek 11. listopadu od 14 - 16 hodin; v pátek od 7 - 9 hodin. Papír se odevzdává za hlavní budovou školy.

Středa 3.11.2021

Informace o provozu podatelny

Datum:
Čtvrtek 4.2.2021

Základní škola Pardubice–Ohrazenice

Informace o provozu podatelny na ZŠ Pardubice - Ohrazenice

a) Adresa:

Základní škola Pardubice - Ohrazenice, Trnovská 159, Pardubice, 533 53

b) Úřední hodiny

pondělí – pátek: 7.30 – 15.00 h

c) Elektronická adresa: www.zsohrazenice.cz; zs.ohrazenice@zsohrazenice.cz; sekretariat@zsohrazenice.cz

d) Identifikátor datové schránky:

ID datové schránky: eawfr44

e) Další možnosti elektronické komunikace:

nejsou

f) Přehled dalších datových formátů obsažených v datové zprávě

Datovými formáty přípustnými pro datové zprávy dodávané do datové schránky jsou:

*.PDF (dokument ve formátu Adobe Acrobat Reader®),

*.PDF/A (Portable Dokument Format for the Long-term Archiving),

*.XML (Extensible Markup Language Document),

*.FO/*.ZFO (602XML Filler dokument),

*.HTM, *.HTML (hypertextový dokument),

*.ODT (Open Document Text),

*.ODS (Open Document Spreadsheet),

*.ODP (Open Document Presentation),

*.TXT (prostý text),

*.RTF (dokument v textovém standardu RTF),

*.DOC/*.DOCX (dokument MS Word),

*.XLS/*.XLSX (dokument MS Excel),

*.PPT/*.PPTX (MS PowerPoint Presentation),

*.JPG/*.JPEG/*.JFIF (Joint Photographic Experts Group File Interchange Format),

*.PNG (Portable Network Graphics),

*.TIF/*.TIFF (Tagged Image File Format),

*.GIF (Graphics Interchange Format),

*.MPEGl/*.MPEG2 (Moving Picture Experts Group Phase 1/Phase 2),

*.WAV (Waveform Audio Format),

*.MP2/*.MP3 (MPEG-1 Audio Layer 2/Layer 3),

Maximální velikost datové zprávy dodávané do datové schránky je 10 MB.

Bezpečnost datové zprávy dodávané do datové schránky

Datová zpráva nesmí obsahovat škodlivý kód, který může poškodit informační systém datových schránek, údaj v něm obsažený nebo výpočetní techniku držitele datové schránky. Takovou datovou zprávu správce informačního systému datových schránek nepřijme k odeslání, stejně jako datovou zprávu, která není vytvořena v přípustném datovém formátu nebo která převyšuje svou velikost maximální stanovenou velikost.

g) Přehled přenosných technických nosičů dat, na kterých veřejnoprávní původce přijímá dokumenty v digitální podobě:

CD, DVD

h) Způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu nebo škodlivého kódu:

Lze-li z dokumentu, u kterého byl zjištěn chybný datový formát, nebo škodlivý kód, určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, vyrozumí podatelna odesílatele o zjištěné vadě dokumentu a stanoví další postup pro její odstranění. Nepodaří-li se veřejnoprávnímu původci ve spolupráci s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, veřejnoprávní původce dokument nezpracovává.

i) Důsledky doručení neúplného anebo poškozeného dokumentu v analogové podobě nebo dokumentu v digitální podobě

Je-li doručen dokument neúplný, či poškozený a lze-li z něj určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, vyrozumí podatelna odesílatele o zjištěné vadě dokumentu

s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, veřejnoprávní původce dokument nezpracovává. Dokument

v analogové podobě, který je neúplný nebo poškozený tak, že jej nelze zobrazit uživatelsky vnímatelným způsobem a současně z něj nelze určit, kdo jej odeslal, veřejnoprávní původce nezpracovává.

V Pardubicích – Ohrazenici dne 4. února 2021

Mgr. Bc. František Stejskal