Hrou proti AIDS
Datum:
Pátek 25.11.2011 Dne 25. listopadu 2011 se žáci 9. ročníků zúčastnili zábavného výukového interaktivního programu Hrou proti AIDS na Střední zdravotnické škole v Pardubicích. Žáky čekalo učení hrou, získání nových a ověření si již dříve nabytých znalostí. Žáci si ve skupinách zasoutěžili, získali drobné odměny a edukační materiály.








