Čertovské hrátky
Datum:
Pondělí 5.12.2011 5. 12. 2011 zorganizovaly děti 5. třídy pro své mladší spolužáky "Čertovské hrátky".
Přestrojily se za čertíky a připravily stanoviště se soutěžemi. Mladší kamarádi si tak mohli zahrát ďábelské kostky, čertovský florbal, procházet strašidelnou stezkou aj.
Nakonec byli všichni odměněni sladkými perníčky.
Tři nejšikovnější družstva dostala diplomy a další dobroty.








