Aktuality ZŠ

Pátek 25.5.2018
Naše dívky vybojovaly ZLATO v republikovém finále v minikopané v Uherském Hradišti.

Děti z 1. A a MŠ vyjíždějí (14:15) z Janských Lázní.
Autobus je v Jaroměři (15:05). Bude malé zpoždění.
Opatovice (15:30).
Staré Hradiště 15:38.

Čtvrtek 10.5.2018
Děvčata postupují na republikové finále v minikopané !!!
Ve dvojzápase dnes v rámci kvalifikace na republiku porazily celkovým skóre 17:0 ZŠ Batelov a můžou se tak těšit na finálový turnaj, který proběhne 24.-25.5.2018 v Uherském Hradišti.
Všem děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Čtvrtek 3.5.2018
Do okresního kola McDonald's cupu se podařilo postoupit našemu týmu z 5. A doplněných dvěma děvčaty ze 4. A. Ze šesti zápasů jsme 5x zvítězili a spolu s Dubinou postoupili v konkurenci 12 škol do dalších bojů. Všem žákům a žákyním děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Byl vložen měsíční plán práce na květen 2018 .

Čtvrtek 26.4.2018
Ve čtvrtek 26.4. se vybraní žáci 1. stupně zúčastnili Štafetového poháru na Dukle. I když nám medailová umístění utekla o vlásek, i 4. místa byla velkým úspěchem.
Všichni závodníci i závodnice zaslouží velkou pochvalu.

Na zák|adě § 24 odst. 2 č.56112004 Sb., školského zákona a § 2 odst. 5 vyhlášky č. 1612005 Sb., o organizaci školního roku oznamuji, že ze závažných organizačních a technických důvodů je vyhlášeno Ředitelské volno dne 7. května 2018.
Provoz školní družiny bude přerušen.
Provoz mateřské školy bude přerušen.
Štolní jídelna nevaří.

Úterý 24.4.2018
V pondělí 23.4. se na atletickém stadionu v Pardubicích na Dukle utkalo 8 škol v kategorii mladších žáků a žákyň v okresním kole Poháru Rozhlasu. Naši chlapci obsadili výborné druhé místo , děvčata brala krásné bronzové medaile. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Pondělí 23.4.2018
V úterý 24.4. se na atletickém stadionu v Pardubicích na Dukle utkalo 10 škol v kategorii starších žáků a žákyň v okresním kole 50. ročníku Poháru Rozhlasu. Naši starší chlapci obsadili, stejně jako mladší, fantastické druhé místo , děvčata po vzoru mladších spolužaček brala také bronzové medaile. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Úterý 10.4.2018
Ve dnech 18. a 19. dubna 2018 bude probíhat zápis do 1. třídy vždy od 13 do 18 hodin.

Regionální fotbalová akademie FAČR

Od 1. září 2016 se začal realizovat celospolečenský projekt zaměřený na pohybovou průpravu dětí a mládeže ve spolupráci Rodina-Škola-Sportovní svaz s cílem vychovat komplexního sportovce. Intenzivní a vysoce odborná práce s vybranými žáky se zaměřením na kopanou a jejich výchova pro kvalitní a úspěšnou reprezentaci ČR v mládežnických kategoriích.
Vznik Regionální fotbalové akademie FAČR si klade za cíl sjednocení výchovy nejtalentovanějších žáků-hráčů v dané lokalitě a zahájení jejich systematické práce pod dohledem špičkových odborníků. V akademii jsou pak pro žáky-hráče zajištěny společné tréninkové a vzdělávací procesy od pondělí do pátku, preventivní programy péče o zdraví s důrazem na komplexní rozvoj mladého člověka jako hráče i osobnosti. Samozřejmostí na půdě akademie je servis v podobě stravovacího a pitného režimu, v případě potřeby také ubytování internátního typu.

Na webových stránkách Akademie najdete veškeré informace k fungování RFA.