Aktuality ZŠ

Pátek 21.6.2024
Možnost odhlašování obědů na 28. 6. 2024 lze provést nejpozději do středy 26. 6. 2024 do 7.00 hod.

Úterý 18.6.2024
Ve dnech 11. a 12.6. jsme se zúčastnili republikového finále v minifotbale v Brně. Postup nebyl jednoduchý, protože jsme museli projít pěti kvalifikačními turnaji než jsme postoupili do úplného finále. Tam se 6 týmů rozdělilo do dvou skupin. Z naší těžší skupiny jsme postoupili do semifinále, kde jsme porazili Kroměříž 3:2 a ve finále jsme narazili na favority z Prahy, kteří vše vyhrávali. Nakonec po remíze 1:1 a výhře na penalty 3:2 jsme se stali možná překvapivě celkovými vítězi.

Čtvrtek 13.6.2024
Byly zveřejněny výsledky sběrových dní:

Pátek 7.6.2024
Bylo zveřejněno rozdělení žáků 1. ročníků ve školním roce 2024/2025:

Středa 5.6.2024
Byl vložen měsíční plán práce na červen 2024.

Naši žáci vybojovali 3.místo v okresním kole OH mládeže v nohejbale v Rybitví.

Pátek 31.5.2024
Žáci 5.A vyrazili na školu v přírodě do Petříkova v Jeseníkách. Jak se jim daří, můžete sledovat v záložce LVK a ŠVP - aktuálně.

Sobota 25.5.2024
Žáci 4. A a 5. B vyrazili na školu v přírodě do Petříkova v Jeseníkách. Jak se jim daří, můžete sledovat v záložce LVK a ŠVP - aktuálně.

Neděle 19.5.2024
Žáci 2. ročníků odjíždějí dnes na školu v přírodě do Jeseníků. Jak se jim daří, můžete sledovat pod tímto odkazem v záložce LVK a ŠVP - aktuálně.

Pondělí 13.5.2024
Žáci 3. ročníků vyrazili do školy v přírodě do Orlických hor. Jak se jim daří, můžete sledovat pod tímto odkazem v záložce Škola v přírodě II.

Okresní kolo ve stolním tenise

Plánované datum:
Čtvrtek 12.10.2023

V dnešním okresním kole ve stolním tenise získali naši chlapci stříbrné medaile, děvčata byla čtvrtá.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.